KARTA / PROTOKÓŁ / HOSPITACJI

DATA ZAJĘĆ: 30.03.2010

IMIĘ I NAZWISKO PROWADZĄCEGO ZAJĘCIA: Joanna Sznajder

CEL HOSPITACJI:

ADRESAT ZAJĘĆ: Sebastian Maszczyk

TEMATYKA / RODZAJ ZAJĘĆ: zajęcia plastyczne

TEMAT ZAJĘĆ: Ramka techniką decoupage

METODY PRACY: ekspresyjna

FORMY PRACY: indywidualna

ŚRODKI DYDAKTYCZNE: ramka, serwetka, klej do decoupage, lakier do spękań, porporina, lakier do drewna

PRZEBIEG ZAJĘĆ:

CZYNNOŚCI

PROWADZĄCEGO

CZYNNOŚCI

WYCHOWANKÓW

UWAGI

1.Przedstawienie tematu zajęć.

2. Dokładne opisanie techniki decoupage.

3. Monitorowanie poczynań w pracy dziecka.

4. Podziękowanie za zajęcia.

1. Zapoznanie się z tematem zajęć.

2. Zapoznanie dziacka z techniką decoupage.

3. Wykonanie ramki.

4. Porządkowanie miejsca pracy.

np.atrakcyjność zajęć wykorzystanie czasu zajęć, wykorzystanie środków dydaktycznych

WNIOSKI DO REALIZACJI, CZYLI HOSPITACJA KOLEŻEŃSKA:

UWAGI I SPOSTRZEŻENIE DOT. CO WARTO WYKORZYSTAĆ W SWOJEJ WŁASNEJ PRACY:


SCENARIUSZ ZAJĘĆ

INFORMACJE WSTĘPNE:

DATA ZAJĘĆ:

IMIĘ I NAZWISKO PROWADZĄCEGO:

ADRESAT ZAJĘĆ:

PLANOWANY CZAS ZAJĘĆ:

TEMATYKA / RODZAJ ZAJĘĆ:

TEMAT ZAJĘĆ:

CEL OGÓLNY / GŁÓWNY /:

CELE SZCZEGÓŁOWE /OPERACYJNE /:

WIADOMOŚCI

UMIEJĘTNOŚCI

POSTAWY

Lub

WYCHOWANEK ZNA

WYCHOWANEK ROZUMIE

WYCHOWANEK POTRAFI

Lub

WYCHOWAWCZE

POZNAWCZE

PSYCHOMOTORYCZNE

DYDAKTYCZNE

REWALIDACYJNE

RESOCJALIZACYJNE

METODY PRACY:

FORMY PRACY:

ŚRODKI DYDAKTYCZNE:

LITERATURA:

PLANOWANY PRZEBIEG ZAJĘĆ

FAZY ZAJĘĆ

/ OGNIWA, CZĘŚCI /

CZYNNOŚCI

PROWADZĄCEGO

CZYNNOŚCI

WYCHOWANKÓW

CZAS

ZAPLANOWANY

NA DANĄ

CZĘŚĆ ZAJĘĆ

WYKORZYSTANIE

ŚRODKÓW

DYDAKTYCZNYCH

UWAGI

OCENA

SKUTE-

CZNO -

ŚCI

WSTĘPNA

/ WSTĘP /

ZASADNICZA

/ GŁÓWNA /

KOŃCOWA

/ZAKOŃCZENIE/

„NOTATKA” - DO ZAPISANIA PRZEZ WYCHOWANKA, EFEKT KOŃCOWEJ PRACY:

PRACA DOMOWA / PODSTAWOWA, PONADPODSTAWOWA /- ĆWICZENIE DO WYKONANIA:

EWALUACJA:

WŁASNE UWAGI DOT. TRWANIA ZAJĘĆ: DOBRE ASPEKTY / ZŁE ASPEKTY/ WNIOSKI

UWAGI ZATWIERDZAJĄCEGO SCENARIUSZ: